Zapraszamy Was w międzykulturową podróż w trakcie której, jak co roku, towarzyszyć nam będą Szkolenia Otwartości Kulturowej, Targi Wyjazdów i Programów Zagranicznych oraz Międzykulturowa Kawiarenka z Pasją.

Stereotypy, praca w środowisku międzynarodowym, wprowadzenie do rozumienia kultur, bezpieczne poszukiwanie pracy za granicą, szok kulturowy? Które tematy szkoleń w tym roku?

Jesteś osobą otwartą i ciekawą świata? Dajemy Ci wyjątkową możliwość, aby zrealizować swoje marzenie o wyjeździe za granicę. Podczas Tragów poznasz ofertę wystawców z uczelni i instytucji zajmujących się koordynacją międzynarodowych programów naukowych, a także wolontariatem, praktykami, stażami i pracą za granicą. Nie przegap tej szansy.

Dlaczego niektórzy decydują się na wolontariat zagraniczny? Jak wyglądają Ich przygotowania do wyjazdu? Czym zajmują się w kraju docelowym? Już niebawem usłyszycie odpowiedzi na te (i wiele innych) pytań. A to wszystko przy aromatycznej kawie i pysznym ciastku!

Jeśli chcesz na bieżąco dowiadywać się o wszystkich wydarzeniach, które przygotowujemy polub nasz profil na FB www.facebook.com/miedzykulturowy/

Chciałbyś dołączyć do naszego wydarzenia? Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w kwietniu :)